
Intuition Sensitive Care
Delta i konkurransen fra EFI og få et eksklusivt tilbud på en komplett startpakke med Intuition Sensitive Care barberhøvel og 2 refillblader – helt uten forpliktelser. Skummer, pleier og barberer samtidig som den etterlater huden myk og glattbarbert.
Slik fungerer det
Når du blir med i konkurransen om et IKEA-gavekort på 5000 kr, får du etterpå muligheten til å bestille en startpakke som del av et abonnement – du betaler kun frakt. Abonnementet er helt uten bindingstid og kan avsluttes når som helst.
Alt-i-ett barbersystem
Intuition var verdens første alt-i-ett barbersystem. Nå er systemet oppgradert og vil gi deg en enda bedre barberopplevelse. Høvelen har 4 ultratynne blader med beskyttelsesgitter, som er omgitt av en hudpleieenhet. Denne skummer i kontakt med vann og er tilsatt Aloe Vera, Provitamin B5 og vitamin E som hindrer uttørking og gjør huden glatt og myk.






